Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Man 2 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Ons 4 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Lør 7 Mar
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Søn 8 Mar
kl 16:30 - 17:50
U10 - Treningskamp mot Frisk/Asker gard 3 / 2
2010 (U10)  
Man 9 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Ons 11 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Lør 14 Mar
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 14 Mar
kl 14:00 - 15:30
U10 Treningskamp mot Skedsmo gard 4 / 1
2010 (U10)  
Man 16 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 16 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Ons 18 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Lør 21 Mar
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Man 23 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 23 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Ons 25 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Lør 28 Mar
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Man 30 Mar
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 30 Mar
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Ons 1 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Lør 4 Apr
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 4 Apr
kl 12:00 - 13:30
U10 Treningskamp mot Nes gard 4 / 1
2010 (U10)  
Man 6 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 6 Apr
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Ons 8 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Man 13 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Ons 15 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Man 20 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Ons 22 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Man 27 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Ons 29 Apr
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Fre 1 Mai
kl 08:00 - 21:00
U10 - Turnering
2010 (U10)  
Lør 2 Mai
kl 08:00 - 21:00
U10 - Turnering
2010 (U10)  
Søn 3 Mai
kl 08:00 - 21:00
U10 - Turnering
2010 (U10)  
Man 4 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Ons 6 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Man 11 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Ons 13 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Man 18 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Ons 20 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Man 25 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Ons 27 Mai
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Man 1 Jun
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Ons 3 Jun
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 26 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 15 Feb
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 12 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 10 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 8 Feb
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 5 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 13:00 - 13:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 25 Jan
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 18 Jan
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Søn 12 Jan
kl 10:00 - 17:50
U10 serierunde gard 2 / 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 11 Jan
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 8 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 4 Jan
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 3 Jan
kl 17:30 - 18:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 21 Des 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 20 Des 2019
kl 17:30 - 18:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 18 Des 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 16 Des 2019
kl 18:30 - 19:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 14 Des 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 13 Des 2019
kl 17:30 - 18:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 11 Des 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 9 Des 2019
kl 18:30 - 19:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 7 Des 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 6 Des 2019
kl 17:30 - 18:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 4 Des 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 2 Des 2019
kl 18:30 - 19:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 29 Nov 2019
kl 17:30 - 18:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 27 Nov 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 25 Nov 2019
kl 18:30 - 19:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 23 Nov 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 22 Nov 2019
kl 17:00 - 17:50
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 20 Nov 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 18 Nov 2019
kl 18:30 - 19:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 16 Nov 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 17:30 - 18:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 13 Nov 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 18:30 - 19:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 9 Nov 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 4 Nov 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 4 Nov 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 30 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 28 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 28 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 26 Okt 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 11 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 28 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 27 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 25 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 21 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 20 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 14 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 13 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 11 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Lør 7 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline