Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 27 Jan
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 27 Jan
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 27 Jan
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 2
2011 (U9)  
Man 27 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2009 (U11)  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2008 (U12)  
Man 27 Jan
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
2006 (U14)  
Man 27 Jan
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2007 (U13)  
Man 27 Jan
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 27 Jan
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Man 27 Jan
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 27 Jan
kl 20:30 - 21:20
JU16 - gard 1
JU16  
Man 27 Jan
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 28 Jan
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 28 Jan
kl 17:30 - 18:20
Skøyteskole for voksne 1
Ullensaker Issportklubb  
Tir 28 Jan
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 28 Jan
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
Tir 28 Jan
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 28 Jan
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 28 Jan
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 29 Jan
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 29 Jan
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 29 Jan
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 29 Jan
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2009 (U11)  
Ons 29 Jan
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 29 Jan
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Ons 29 Jan
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
2006 (U14)  
Ons 29 Jan
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 29 Jan
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 30 Jan
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 30 Jan
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2012 (U8)  
Tor 30 Jan
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 3
2011 (U9)  
Tor 30 Jan
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2009 (U11)  
Tor 30 Jan
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 30 Jan
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
2006 (U14)  
Tor 30 Jan
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 30 Jan
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 30 Jan
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 30 Jan
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 31 Jan
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Fre 31 Jan
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2008 (U12)  
Fre 31 Jan
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Fre 31 Jan
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Fre 31 Jan
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Lør 1 Feb
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 1 Feb
kl 11:00 - 12:20
U11 - Treningskamp mot Grüner gard 2 / 3
2009 (U11)  
Lør 1 Feb
kl 12:30 - 13:20
MV/Goalie - gard 2
Ullensaker Flyers  
Lør 1 Feb
kl 13:30 - 13:50
A-Laget Oppvarming
A-laget  
Lør 1 Feb
kl 14:00 - 16:20
A-laget seriekamp – gard 4 og 1 Comet 2
A-laget  
Lør 1 Feb
kl 17:00 - 19:20
JU16 Seriekamp 2 / Stavanger, IHK 1
JU16  
Søn 2 Feb
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Søn 2 Feb
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 1
2012 (U8)  
Søn 2 Feb
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 1
2011 (U9)  
Søn 2 Feb
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
Søn 2 Feb
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 2 Feb
kl 12:00 - 12:50
Bursdag
Utleie  
Søn 2 Feb
kl 14:00 - 14:50
Flisbyen hockey gard 1
Utleie  
Søn 2 Feb
kl 16:00 - 18:00
Regionslag innland og Romerike. gard 2 / gard 4
Ullensaker Flyers  
Søn 2 Feb
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 2 Feb
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 2 Feb
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 3 Feb
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 3 Feb
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 2
2011 (U9)  
Man 3 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 3 Feb
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2008 (U12)  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2009 (U11)  
Man 3 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2007 (U13)  
Man 3 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
2006 (U14)  
Man 3 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Man 3 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 3 Feb
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 3 Feb
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 4 Feb
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 4 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 4 Feb
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
Tir 4 Feb
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 4 Feb
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
Tir 4 Feb
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 4 Feb
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 4 Feb
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 5 Feb
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 5 Feb
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 5 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 5 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 5 Feb
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2009 (U11)  
Ons 5 Feb
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Ons 5 Feb
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
2006 (U14)  
Ons 5 Feb
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 5 Feb
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 6 Feb
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 6 Feb
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 3
2011 (U9)  
Tor 6 Feb
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2012 (U8)  
Tor 6 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 6 Feb
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 2
2009 (U11)  
Tor 6 Feb
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 3
2006 (U14)  
Tor 6 Feb
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
Tor 6 Feb
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 6 Feb
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
Tor 6 Feb
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Fre 7 Feb
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Fre 7 Feb
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Fre 7 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2008 (U12)  
Fre 7 Feb
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
Fre 7 Feb
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Lør 8 Feb
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 8 Feb
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole Gard 1
Ullensaker Flyers  
Lør 8 Feb
kl 11:00 - 11:50
Skøyteskole Gard 2
Ullensaker Issportklubb  
Lør 8 Feb
kl 12:00 - 13:20
U11 - Seriekamp gard 3 / Gjøvik 1
2009 (U11)  
Lør 8 Feb
kl 13:30 - 14:50
U12 Seriekamp mot Sandefjord gard 2 / 4
2008 (U12)  
Lør 8 Feb
kl 15:00 - 15:50
Flisbyen hockey gard 1
Utleie  
Søn 9 Feb
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Søn 9 Feb
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 1
2012 (U8)  
Søn 9 Feb
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 1
2011 (U9)  
Søn 9 Feb
kl 10:00 - 16:50
Reservert, U9 - minirunde
Ullensaker Flyers  
Søn 9 Feb
kl 17:00 - 17:20
U18 Oppvarming
2000/2005 (U18)  
Søn 9 Feb
kl 17:30 - 19:50
U18 Seriekamp 4 / Skedsmo/Lørenskog 1
2000/2005 (U18)  
Søn 9 Feb
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 9 Feb
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 10 Feb
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 10 Feb
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 2
2011 (U9)  
Man 10 Feb
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 10 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2008 (U12)  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2009 (U11)  
Man 10 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2007 (U13)  
Man 10 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
2006 (U14)  
Man 10 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Man 10 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Man 10 Feb
kl 20:30 - 21:20
JU16 - gard 1
JU16  
Man 10 Feb
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Man 10 Feb
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 4
B-laget  
Tir 11 Feb
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Tir 11 Feb
kl 17:00 - 17:35
Hockeyskole og kunstløpskole
Ullensaker Flyers  
Tir 11 Feb
kl 17:40 - 18:15
Skøyteskole
Ullensaker Issportklubb  
Tir 11 Feb
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Tir 11 Feb
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
Tir 11 Feb
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
Tir 11 Feb
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tir 11 Feb
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
Ons 12 Feb
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Ons 12 Feb
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
Ons 12 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
Ons 12 Feb
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2009 (U11)  
Ons 12 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2008 (U12)  
Ons 12 Feb
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Ons 12 Feb
kl 19:30 - 20:20
U14 - gard 4
2006 (U14)  
Ons 12 Feb
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
Ons 12 Feb
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Tor 13 Feb
kl 15:30 - 16:50
Kunstløp - gard 2
Ullensaker Wings  
Tor 13 Feb
kl 17:00 - 17:50
U9 - gard 3
2011 (U9)  
Tor 13 Feb
kl 17:00 - 17:50
U8 - gard 1
2012 (U8)  
Tor 13 Feb
kl 18:00 - 18:50
U12 - gard 4
2008 (U12)  
Tor 13 Feb
kl 18:00 - 18:50
U11 - gard 2
2009 (U11)  
Tor 13 Feb
kl 19:00 - 20:50
U14 Seriekamp 3 / Holmen 1
2006 (U14)  
Tor 13 Feb
kl 21:00 - 21:50
A-Laget - gard 4
A-laget  
Tor 13 Feb
kl 22:00 - 22:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Fre 14 Feb
kl 15:30 - 18:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Fre 14 Feb
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2008 (U12)  
Fre 14 Feb
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2007 (U13)  
Fre 14 Feb
kl 19:30 - 20:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
Fre 14 Feb
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
Lør 15 Feb
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 4
2010 (U10)  
Lør 15 Feb
kl 10:00 - 10:50
Hockeyskole og kunstløpskole Gard 1
Ullensaker Flyers  
Lør 15 Feb
kl 11:00 - 11:50
Skøyteskole Gard 2
Ullensaker Issportklubb  
Lør 15 Feb
kl 12:00 - 13:20
U12 Seriekamp 3 / Sandefjord 2
2008 (U12)  
Lør 15 Feb
kl 13:30 - 13:50
A-Laget Oppvarming
A-laget  
Lør 15 Feb
kl 14:00 - 16:20
A-laget seriekamp – gard 4 og 1 Storhamar YA
A-laget  
Lør 15 Feb
kl 16:30 - 17:20
JU13 - gard 2
JU13  
Søn 16 Feb
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Søn 16 Feb
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 1
2012 (U8)  
Søn 16 Feb
kl 09:00 - 09:50
U9 - gard 1
2011 (U9)  
Søn 16 Feb
kl 10:00 - 11:50
JU16 Seriekamp 4 / Storhamar 1
JU16  
Søn 16 Feb
kl 12:00 - 13:20
U12 Seriekamp 3 / Moss 2
2008 (U12)  
Søn 16 Feb
kl 14:00 - 14:50
MV/Goalie - gard 2
Ullensaker Flyers  
Søn 16 Feb
kl 15:00 - 15:50
Flisbyen hockey gard 1
Utleie  
Søn 16 Feb
kl 19:00 - 19:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
Søn 16 Feb
kl 20:00 - 20:50
Veteran - gard 2
Veteran  
Søn 16 Feb
kl 21:00 - 21:50
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
Man 17 Feb
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
Man 17 Feb
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
Man 17 Feb
kl 17:30 - 18:20
U9 - gard 2
2011 (U9)  
Man 17 Feb
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 1
2010 (U10)  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2008 (U12)  
Man 17 Feb
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2009 (U11)  
Man 17 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2007 (U13)  
Man 17 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills U14 - gard 3
2006 (U14)  
Man 17 Feb
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 8 Des 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 4
JU13  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 3
JU10  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2007 (U13)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
2011 (U9)  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 17:00 - 19:30
U18 treningskamp Moss gard 1-4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 16:30 - 17:00
U18 Oppvarming
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 14:00 - 16:00
U11 Treningskamp Skedsmo gard 2-3
2008 (U12)  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 1
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
2011 (U9)  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Lør 7 Sep 2019
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Lør 7 Sep 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 1
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
JU16 - gard 4
JU16  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
2011 (U9)  
  Les mer  
Tor 5 Sep 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Over 40 - gard 1
Vi over 40  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 4
2006 (U14)  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 3
2007 (U13)  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 3 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 3 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 3 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Tir 3 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Tir 3 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Tir 3 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Tir 3 Sep 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2007 (U13)  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
2011 (U9)  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 20:30 - 21:20
Veteran - gard 4
Veteran  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 19:30 - 20:20
Over 40 - gard 2
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 18:30 - 19:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 17:05 - 18:10
JU13, Ski /1- Lørenskog/4
JU13  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 15:50 - 16:55
JU13, Ski/1 - Ullensaker/3
JU13  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 14:45 - 15:40
JU10, Stavanger - Flyers
JU10  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 14:45 - 15:40
JU10, Lørenskog - Ski
JU10  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 13:20 - 14:35
JU13, Stavanger H/1FB - Lørenskog/4
JU13  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 12:05 - 13:10
JU13, Stavanger S/1FH - Wildcats/3
JU13  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 10:50 - 11:55
JU13, Stavanger H/1FB - VIF/1
JU13  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 09:40 - 10:40
JU10, Lørenskog - Flyers
JU10  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 09:40 - 10:40
JU10, Ski - Stavanger
JU10  
  Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 08:00 - 09:20
JU13, SIL/1 - Ullensaker/3
JU13  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 20:45 - 21:35
JU13, Wildcats/2 - VIF/3
JU13  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 19:30 - 20:35
JU13, Ullensaker/4 - Stavanger S/1FH
JU13  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 17:55 - 19:20
JU16, SIL/1 - Wildcats/Østlandsjenter/3
JU16  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 16:45 - 17:45
JU10, Flyers - Ski
JU10  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 16:45 - 17:45
JU10, Stavanger - Lørenskog
JU10  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 15:20 - 16:25
JU13, Wildcats/4 - SIL/1
JU13  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 14:05 - 15:10
JU13, Ski /2- Stavanger H/1FB
JU13  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 12:35 - 13:55
JU16, SIL/1 - VIF/3
JU16  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 11:20 - 12:25
JU13, Stavanger S/1FH - Lørenskog/2
JU13  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 10:10 - 11:00
JU10, Flyers - Stavanger
JU10  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 10:10 - 11:00
JU10, Ski - Lørenskog
JU10  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 08:45 - 09:50
JU13, VIF/3 - SIL/1
JU13  
  Les mer  
Lør 31 Aug 2019
kl 07:30 - 08:35
JU13, Ullensaker/4 - Stavanger H/1FB
JU13  
  Les mer  
Fre 30 Aug 2019
kl 21:15 - 22:30
JU16, VIF/2 - Wildcats/Østlandsjenter/3
JU16  
  Les mer  
Fre 30 Aug 2019
kl 20:00 - 21:05
JU13, SIL/1 - Stavanger S/1FH
JU13  
  Les mer  
Fre 30 Aug 2019
kl 18:45 - 19:50
JU13, Ski/2 - Wildcats/4
JU13  
  Les mer  
Fre 30 Aug 2019
kl 17:30 - 18:35
JU13, VIF/1 - Lørenskog/3
JU13   Garderobe 1 & 3
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 2
2011 (U9)  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 21:30 - 22:20
Damelaget - gard 3
Damelaget  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 19:30 - 20:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 2
2010 (U10)  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Tir 27 Aug 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Tir 27 Aug 2019
kl 20:30 - 21:20
A-Laget - gard 4
A-laget  
  Les mer  
Tir 27 Aug 2019
kl 19:30 - 20:20
U18 - gard 3
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Tir 27 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Tir 27 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 3
2006 (U14)  
  Les mer  
Tir 27 Aug 2019
kl 17:30 - 18:20
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Tir 27 Aug 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 20:30 - 21:20
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills U13 - gard 3
2006 (U14)  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 19:30 - 20:20
Skills JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U11 - gard 3
2008 (U12)  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U12 - gard 4
2007 (U13)  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills U10 - gard 3
2010 (U10)  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU13 - gard 2
JU13  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
Skills JU10 - gard 1
JU10  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 17:30 - 18:20
U8 - gard 1
2011 (U9)  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 15:30 - 17:20
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 21:00 - 21:50
Veteran - gard 3
Veteran  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 20:00 - 20:50
Over 40 - gard 3
Vi over 40  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 19:00 - 19:50
JU13 - gard 1
JU13  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 18:00 - 18:50
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 17:00 - 17:50
Damelaget - gard 2
Damelaget  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 13:00 - 13:50
MV/Goalie - gard 3
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 12:00 - 12:50
JU10 - gard 4
JU10  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 11:00 - 11:50
Frigåing mkp - gard 2
Ullensaker Flyers  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 10:00 - 10:50
Frigåing ukp - gard 1
Ullensaker Issportklubb  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 09:00 - 09:50
U8 - gard 2
2011 (U9)  
  Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 07:00 - 08:50
Kunstløp - gard 3
Ullensaker Wings  
  Les mer  
Lør 24 Aug 2019
kl 11:00 - 15:00
Dommersamling, NIHF
Utleie  
  Les mer  
Lør 24 Aug 2019
kl 10:00 - 10:50
U11 - gard 1
2008 (U12)  
  Les mer  
Lør 24 Aug 2019
kl 09:00 - 09:50
U10 - gard 2
2009 (U11)  
  Les mer  
Fre 23 Aug 2019
kl 21:30 - 22:20
Utleie - gard 3
Utleie  
  Les mer  
Fre 23 Aug 2019
kl 20:30 - 21:20
U18 - gard 4
2000/2005 (U18)  
  Les mer  
Fre 23 Aug 2019
kl 19:30 - 20:20
JU16 - gard 1
JU16  
  Les mer  
Fre 23 Aug 2019
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Fre 23 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
U13 - gard 2
2006 (U14)  
  Les mer  
Fre 23 Aug 2019
kl 17:30 - 18:20
U10 - gard 3
2009 (U11)  
  Les mer  
Fre 23 Aug 2019
kl 17:30 - 18:20
U12 - gard 1
2007 (U13)  
  Les mer  
Tor 22 Aug 2019
kl 21:30 - 22:20
Veteran - gard 2
Veteran  
  Les mer  
Tor 22 Aug 2019
kl 21:30 - 22:20
B-Laget - gard 3
B-laget  
  Les mer  
Tor 22 Aug 2019
kl 20:30 - 21:20
Utleie - gard 4
Utleie  
  Les mer  
Tor 22 Aug 2019
kl 19:30 - 20:20
JU13 - gard 3
JU13  
  Les mer  
Tor 22 Aug 2019
kl 18:30 - 19:20
U12 - gard 1